Pronájem skladu Ostrava

Všichni to známe, do života nám přijde životní partner, narození dítěte, mazlíčci nebo jen rádi trávíte svůj čas sportem. V průběhu našeho celého života vlivem různých životních situací automaticky rozšiřujeme svůj majetek a někdy už je toho prostě příliš.

Málo místa a hodně věcí. Právě pro tyto případy jsme tu pro vás my z naší společnosti Můj prostor, abychom vám pomohli vaše movité věci pohodlně a bezpečně uskladnit. Pronájem skladu Ostrava vám může pomoci se zbavit přebytečných věcí z dosahu vašich očí, protože jak dobře víme, co oči nevidí, to srdce nebolí.

O naší společnosti

 

Můj prostor již nějakou dobu působí na trhu služeb a je spolehlivým partnerem pro ty z vás, kteří hledají bezpečné, pohodlné a flexibilní řešení pro úschovu svého majetku.  V naší společnosti si zakládáme hned na několika hlavních zásadách – férovost, spolehlivost a flexibilita. V rámci zajištění vaší maximální bezpečnosti vašich věcí jsme naše skladovací prostory umístili do oploceného a kamerovým systémem hlídaného areálu. Z hlediska flexibility budete mít po uzavření smlouvy o pronájmu vy i vaši příbuzní přístup ke svým uschovaným věcem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Naše společnost Můj prostor si zakládá také na férovém přístupu ke všem svým zákazníkům, který promítáme především do našich smluv o pronájmu. Za pronájem skladovacích prostor požadujeme konkurenceschopné ceny a taktéž se snažíme o navázání dlouhodobých vztahů se zákazníky – možnost poskytnutí slevy při pronájmu většího množství skladovacích prostor. Pronájem skladu je u nás možný jak krátkodobě, tak i dlouhodobě (případně dle individuálních potřeb našeho zákazníka).

 

Důležité je také podotknout, že se naše skladovací prostory nacházejí zatím pouze ve městě Ostrava, avšak věříme, že se do budoucna naše služby rozšíří. Naše společnost Můj prostor se nezaměřuje pouze na pronájem skladu Ostrava, ale také na pronájmy miniskladů, kontejnerů či skladovacích kójí. Pojďme se společně podívat, co vám naše různé typy skladovacích prostor mohou nabídnout.

Pronájem skladu Ostrava- Můj prostor
Pronájem skladu Ostrava - minisklady

Sklady pronájem – více možností skladování

 

 

Minisklady

Pronájem skladu – konkrétně miniskladu, je velmi oblíbenou variantou primárně pro lidi, kteří žijí v malém bytě, a nejen jejich bytové prostory, ale také sklepní prostory praskají tzv. ve švech z toho nepřeberného množství věcí. Naše minisklady poskytují svou menší rozlohou a objemem skvělého společníka k uschování menšího množství nepotřebných či sezónních věcí. Jsou ideální pro uskladnění kol, krabic s oblečením či s dokumenty, pneumatik, lyží či jiného nepotřebného malého nábytku. Minisklady můžeme považovat jako sklepní prostor navíc.

 • Plocha: od 2,5 m2 do 3 m2
 • Objem: 6-7 m3

Skladovací kóje

 

Sklad pronájem – skladovací kóje jsou jednoduchým řešením v případě, kdy chcete uskladnit své přebytečné věci ve vnitřních prostorech, nikoliv v kontejneru, který se nachází ve venkovních prostorech.  Pronajmutí skladovací kóje ocení převážně lidé, kteří si chtějí sami vybrat velikost skladovacího prostoru – z velikostí od S až po XXL. Skladovací kóje fungují taktéž jako self-storage sklad, tudíž nejste na nikom závislí a můžete si kdykoliv přijít přetřídit či odebrat/přidat své věci. Mezi tyto „přebytečné věci“ můžeme zařadit například sezónní věci, a to ať už oblečení či sportovní vybavení. Majitelé firem určitě ocení skladovací kóje k uložení dokumentace nebo jakýchkoliv věcí, které nejsou momentálně v plném užívání.

 • Velikost S: 3-5 ms cenou za m2 od 280 Kč
 • Velikost M: 6-8 ms cenou za m2 od 240 Kč
 • Velikost L: 9-11 ms cenou za m2 od 220 Kč
 • Velikost XL: 12-15 ms cenou za m2 od 200 Kč
 • Velikost XXL: 16 a více mcena individuální
Pronájem skladu Ostrava - skladovací kóje
Pronájem skladu Ostrava - kontejnery

Kontejnery

 

Naše kontejnery Ostrava mají mnoho funkcí, avšak mezi tu hlavní můžeme zařadit tzv. self-storage funkci. Self-storage lze z anglického jazyka volně přeložit jako samoskladování či samoobslužný sklad. Jak už z názvu vyplývá, jedná se jednoduché a rychlé řešení skladování potřebných věcí po dobu vámi zvoleného časového období.

Tyto kontejnery vám mohou být užitečné například při úklidu před stěhováním, během něhož si můžete v pohodlí našeho kontejneru poklidně roztřídit věci, které si budete chtít zachovat a které nikoliv. Self-storage sklad ocení také zajisté lidé, kteří se momentálně nacházejí „mezi domovy“, tudíž v situaci, kdy bydlí pouze v přechodném bytě či domě. Pronájem sklady – kontejnery jsou vhodné taktéž pro lidi, kteří často cestují za prací nebo ví, že budou mimo ČR delší dobu a nechtějí nechávat své věci někde jen tak.

 • Rozměry: 6 x 2,5 x 2,5 m
 • Plocha: 15 m2
 • Objem: 37,5 m3

Pronájem skladu Ostrava – aneb naše služby

 • Bezpečnost: U nás klademe důraz na bezpečnost uložených věcí. S nepřetržitým přístupem, dohledem elektrické brány a kamerového systému nabízíme klientům jistotu, že jejich majetek je v bezpečí. Tato nabídka platí nejen pro soukromé osoby, ale také pro firmy hledající spolehlivé úložné řešení.
 • Rozmanitost využití: Jsme rádi, že naše skladovací prostory nemají využití pouze při uskladnění osobních věcí, ale také mohou být nápomocny při uskladnění firemních dokumentů, nástrojů či strojů. Nabízíme rozmanité možnosti skladování, flexibilní výběr z velikostí skladovacích prostor a konkurenceschopné ceny.
 • Transparentnost: U nás se nemusíte bát, že bychom vás chtěli sedřít z kůže! Náš transparentní ceník umožňuje klientům plně porozumět nákladům za poskytované služby bez skrytých poplatků. Jsme odhodlaní zajistit spokojenost svých klientů a poskytnout jim pohodlný, bezpečný a efektivní prostor pro jejich majetek.

Máte zájem?

 

V případě zájmu o naše skladovací služby nás neváhejte kontaktovat, a to ať už pomocí formuláře na našich stránkách, případně se neváhejte podívat na náš kontakt. Zde naleznete všechny možná spojení se s námi, budeme se na vás těšit.