Minisklady

Máte ve své garáži příliš mnoho věcí? Trápí vás přeplněný sklep od bytu a své další věci, které nepoužíváte, nemáte kam dát? Na tyto problémy vám nabízíme naše řešení – minisklady.

Naše minisklady

Kontejnery

Kontejnery už se dávno nevyužívají jen při přepravě zboží, v dnešní době mají širší uplatnění. Jedním z nich je jejich užití při uschování věcí. Zabýváme se pronájmem kontejnerů určených přesně pro tyto potřeby, ať už krátkodobě či dlouhodobě. Místa pro své věci budete mít dostatek, rozměry těchto úložných prostor jsou 6 x 2,5 x 2,5 m.

Skladovací kóje

Máme také k dispozici skladovací kóje, které vám poslouží v případě, že by byl pro vás kontejner zbytečně velký. Nabízíme několik velikostí těchto kójí, od 3 m2 po 13 m2, s označením S – XXL. Všechny kóje jsou navíc temperované. Pokud tedy váš sklep již nestačí na uschování věcí, rádi vám tento problém pomůžeme vyřešit.

Parkování

Pokud vás netrápí nedostatek místa pro uschování vašich věcí, ale nemáte z důvodu nedostatku parkovacích míst kam zaparkovat vaše auto, máme pro vás dobrou zprávu – s tímto vám také pomůžeme. V našem parkování Ostrava je dostatek místa ať už pro auta, vozíky, karavany či motorky.

Minisklady - skladovací kóje

Dodatečné informace

Ať už si u nás pronajmete kontejner, kóji, nebo parkovací místo, vaše věci a motorová vozidla u nás budou v bezpečí. Přístup budete mít 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Všechny naše služby se také nachází v oploceném areálu, který pro vás hlídá nejen elektrická brána, ale i kamerový systém. Tyto možnosti nabízíme nejen soukromým osobám, ale také firmám.

Zaujal-li vás tento koncept uschovávání věcí zaujal a lámete si hlavu nad tím, kolik naše minisklady stojí, podívejte se na náš ceník. V případě zájmu o naše služby nám můžete pomocí formuláře na našich stránkách napsat poptávku, případně se neváhejte podívat na náš kontakt.