Skladovací kóje

Skladovací kóje vám poslouží jako jeden ze skladovacích prostorů, kde si můžete odložit vaše důležité věci, a to na vámi zvolenou dobu. Naše kóje mají velikost od 3 m2 do 25 m2, což znamená, že se do nich vejde klasické vybavení sklepa. Jinými slovy si do skladovacích kójí můžete uložit 10–60 velkých krabic, sportovní vybavení nebo nábytek. Naše skladovací kóje jsou navíc temperované a společné prostory jsou osvětlené. Také není problém se k nim dostat jak autem, MHD, na kole tak i pěšky.

Přístup 24/7

Věci v bezpečí

Přístup autem, na kole, MHD i pěšky

Plnohodnotně nahradí sklep

Temperované

Osvětlené společné prostory

Self storage

Bez ohledu na to, jestli žijete v domě nebo bytě, jednou se můžete dostat do bodu, kdy budete mít hromadu věcí, kterou nebudete mít kam dát. V tu chvíli může být těžké najít rozumné řešení, aby vaše věci byly v bezpečí. Dokud se neobjevila služba self storage (= vlastní skladování). S touto myšlenkou první přišli ve Spojených státech amerických zhruba v polovině 20. století. Netrvalo však dlouho a její popularita se rozrostla po celém světě. Časem však začala poptávka převyšovat nabídku, což způsobilo příval nových samoobslužných skladů.
V čem ale vůbec spočívá self storage? V podstatě je to skoro jako si pronajmout byt. Vyberete si velikost, jaká vám vyhovuje a můžete si do něj dát cokoliv se vám jen zlíbí. Možná vám už přerůstají přes hlavu vaše osobní věci a potřebujete je na chvíli někam odklidit. Nebo máte sezónní věci, a to ať už oblečení či sportovní vybavení, které na vás padá na každém rohu. Majitelé firem určitě ocení skladovací kóje k uložení dokumentace nebo jakýchkoliv věcí, které momentálně jen překážejí pod nohama. Naše skladovací kóje mají zkrátka široké spektrum využití a je jen na vás, jak s nimi naložíte.

Máme skladovací kóje o rozměrech
Skladovací kóje - Fotogalerie
Napište nám

Nebo nás oslovte jiným způsobem v sekci Kontakt.