Kanceláře Můj Prostor

Hledáte pohodlné a flexibilní kanceláře v centru Ostravy Poruby? Nabízíme vám řadu kancelářských prostor k pronájmu v samostatné budově. S velikostí od 10 m2 do 400 m2 máme ideální řešení, které splní vaše pracovní potřeby.

Skvělá lokalita

Při výběru ideálních kancelářských prostor je na prvním místě pohodlí. Naše budova, která se nachází v blízkosti tramvajové vozovny v Porubě, nabízí vynikající dostupnost jak autem, tak veřejnou dopravou. Navíc poskytujeme parkoviště s dostatečnou kapacitou, které vám i vašim klientům umožní bezproblémové parkování.

 

Všestranné kanceláře pro jakékoliv účely

U nás v Můj Prostor chápeme, že každá firma má své jedinečné požadavky. Proto nabízíme rozmanitý výběr kancelářských a skladovacích prostor, které jsou vybaveny samostatnými kuchyňkami a kompletním sociálním zařízením včetně sprchy. Ať už potřebujete malou, soukromou kancelář, nebo větší pracovní prostor pro svůj tým, dokážeme se flexibilně přizpůsobit vašim potřebám.

Flexibilita je klíčem k nalezení ideálních kancelářských prostor. Ve společnosti Můj Prostor nabízíme možnost pronájmu pouze části budovy, což vám umožní vybrat si prostor, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Ať už jste na volné noze, malý startup nebo zavedená společnost, máme pro vás ideální pracovní prostor, který podpoří váš růst a úspěch.

Auta parkující na soukromém parkovišti v Ostravě

Snadné parkování

Chápeme důležitost pohodlného parkování pro vás i vaše zaměstnance. Proto je součástí každého pronájmu kanceláře v Můj Prostor vyhrazené parkovací místo. Pokud potřebujete parkovací místa navíc, nabízíme možnost pronajmout si je na našem hlídaném parkovišti přímo v areálu. Díky tomu můžete vy i vaši klienti bez problémů zaparkovat a odpadají tak veškeré starosti spojené s parkováním.

 

Kanceláře Ostrava

Pokud jde o hledání kancelářských prostor v Ostravě Porubě, Můj Prostor je tou nejlepší volbou. Díky naší výhodné poloze, univerzálním prostorám a vyhrazenému parkování poskytujeme ideální prostředí pro rozkvět vašeho podnikání. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže nebo pomocí kontaktních informací v sekci kontakt.

Fotogalerie
Napište nám