Skladový kontejner

Máte doma příliš málo místa a naopak mnoho používaných či zbytečných věcí? Nevíte, kam je dát, aby zbytečně nepřekážely? Na všechny tyto otázky pro vás máme řešení, kterým je náš skladový kontejner. Nebojte se, nemusíte si ho kupovat za velké peníze, naše firma vám ho pouze zapůjčí a vy tak budete mít 100% jistotu, že jsou vaše věci bezpečně uloženy. V tomto příspěvku vám sdělíme všechny technické informace, které potřebujete o našich kontejnerech vědět.

Skladový kontejner – technické parametry

Skladový kontejner, který vám rádi zapůjčíme, má na délku 20 stop, což je v českých rozměrech 6058 x 2438 x 2591 mm (DxŠxV). Tyto kontejnery jsou vyrobeny z ocelové svařované konstrukce, díky které mají antikorozní vlastnosti, tudíž jsou nejen bezpečné, ale i odolné vůči jakémukoliv počasí. K tomu také přispívají dvoukřídlé dveře s celoobvodovým těsněním z černé pryže, které jsou opatřeny pákovým mechanismem, a úhel otevírání vrat je 270°. Dodatečnou ochranu před násilným vniknutím cizí osoby lze ještě více navýšit použitím visacího zámku.

Skladový kontejner v modré barvě v prostorách firmy Můj prostor
Skladový kontejner v modré barvě v prostorách firmy Můj prostor

Stěny našich kontejnerů jsou vyrobeny ze cca 1,4mm silných ocelových plechů. Podlaha je z 3,5-4,5mm silné dřevěné překližky, zajišťující dostatečnou nosnost pro všechny vaše potřeby. O uskladňovací prostor se také nemusíte strachovat, vnitřní rozměry jsou totiž 5938x2318x2370 mm, což vám zajistí objem cca 32 m3. Ke svému pronajatému kontejneru budete mít přístup 24 hodin, 7 dní v týdnu. Kontejnery se taktéž nachází v oploceném areálu s kamerovým systémem. To vše navíc v dobře dostupné lokalitě, kam se pohodlně dopravíte jak pěšky, tak MHD či autem.

Skladový kontejner v modré barvě v prostorách firmy Můj prostor
Skladový kontejner v modré barvě v prostorách firmy Můj prostor

Dodatečné informace

Pokud jste tento článek vydrželi číst až sem, tak to nejspíše znamená, že vás náš skladový kontejner zaujal. Proto vás rádi odkážeme na náš ceník, kde si můžete prohlédnout naše cenové nabídky pronájmu nejen kontejnerů, ale i jiných služeb, jako například pronájem skladovací kóje či možnost parkování v Ostravě, v městské části Ostrava-Poruba. V ceníku pod hlavičkou „Kontejnery 6 x 2,5 x 2,5 m“ naleznete informace o cenách měsíčního pronájmu kontejnerů, které se odvíjí od jakosti daného kontejneru. Ty máme k dispozici ve dvou jakostech – první a druhé. Funkčností se od sebe vůbec neliší, pouze stářím modelu. Nemusíte se však bát, obě jakosti vám zajistí dostatek místa pro uložení vašich věcí a maximální bezpečnost. V případě nějakých nejasností či dotazů se neostýchejte a přejděte na sekci kontakt, kde na nás naleznete spojení.

Skladový kontejner v modré barvě v prostorách firmy Můj prostor