Zkušenosti našich zákazníků

Jenda

Hledal pronájem kvůli rekonstrukci bytu

“Hledal jsem prostory k uskladnění vybavení a věcí z bytu, protože jsme jej chtěli rekonstruovat. Největší přínos byl v tom, že to bylo kousek od našeho bytu, rovněž cena, bezpečí a přístup 24/7. Jednalo se o jednorázovou akci, ale příjemně mě překvapilo, jak se majitel stará, aby vše klapalo. Doporučil bych komukoli, kdo hledá prostory k uskladnění za dobrou cenu, jasnou a bezproblémovou komunikaci.”

Návrh bez názvu-3

Maxmilián

Rekonstrukce bytu

“Kontejner jsem hledal, jelikož jsem se stěhoval a byt, kde jsem se měl stěhovat, ještě nebyl k dispozici. Největší přínos pro mě bylo to, že domluva byla velice rychlá – zavolal jsem a za 2 hodiny již jsem měl kontejner pronajatý s tím, že ukončení a vrácení peněz bylo také velice rychlé a vstřícné. Doporučil bych toto řešení, jelikož cena na měsíc byla velice nízká. Do budoucna už nemusím hledat jinde.”

 

Ing. Petr

Hledal prostor pro uskladnění přebytečných věcí

“Ideální alternativa ke garáží (které jsou povětšinou na periferii) s dobrou dostupností k místu bydliště (centrum Poruby). Největší přínos byl v dostupnosti k místu + optimální skladová plocha kontejneru – při částečném porovnání s garáží, nicméně není to to samé. Doporučil bych to všem vzhledem k dostupnosti k místu + optimální skladová plocha kontejneru.”

Martin

Uskladnění materiálu

“Potřeboval jsem uskladnit velké množství materiálu na přechodnou dobu. Největším přínosem pro mě byla celková služba, bylo to levné a bezpečné. Většinou jsem na uskladnění materiálu využíval skladové areály, ale jsou výrazně dražší, není tam přístup 24/7, není tam soukromí a pronajmout si to na krátkou dobu bývá problém. “

Návrh bez názvu-6

Jarin

Uložení věcí kvůli rekonstrukce garáže

„Hledal jsem místo, kde můžu na krátko uložit všechny své věci. Už od začátku se mi líbila rychlá a přehledná komunikace. Dozvěděl jsem vše, co jsem potřeboval a z komunikace jsem měl pocit, že firma je tu pro mě a nikoliv já pro firmu. Nejvíce jsem ocenil přístup 24/7 a jde vidět, že firma ví, co dělá.”