SKLADOVÁNÍ

PARKOVÁNÍ

REFERENCE

O NÁS

Zkušenosti našich zákazníků

Jenda

Hledal pronájem kvůli rekonstrukci bytu

“Hledal jsem prostory k uskladnění vybavení a věcí z bytu, protože jsme jej chtěli rekonstruovat. Největší přínos byl v tom, že to bylo kousek od našeho bytu, rovněž cena, bezpečí a přístup 24/7. Jednalo se o jednorázovou akci, ale příjemně mě překvapilo, jak se majitel stará, aby vše klapalo. Doporučil bych komukoli, kdo hledá prostory k uskladnění za dobrou cenu, jasnou a bezproblémovou komunikaci.”

Jiří

USKLADNĚNÍ PŘI STĚHOVÁNÍ

Už bydlíme v novém. Kontejner jsme hledali z důvodu stěhování. Prodávali jsme byt a měli chalupu, do toho jsme stavěli dům. Tato možnost uskladnění byla pro nás opravdu fantastická pomoc, vešlo se nám tam vše z bytů posléze i z chalupy a to jsem si ještě přikupoval nějaké věci do nového domů. Nedokážu si představit jiné řešení naší komplikované situace. Musím pochválit přístup personálu pronajímatele a i přes mé specifické požadavky byli velmi vstřícní a všechno se řešilo s úsměvem.

Maxmilián

Rekonstrukce bytu

“Kontejner jsem hledal, jelikož jsem se stěhoval a byt, kde jsem se měl stěhovat, ještě nebyl k dispozici. Největší přínos pro mě bylo to, že domluva byla velice rychlá – zavolal jsem a za 2 hodiny již jsem měl kontejner pronajatý s tím, že ukončení a vrácení peněz bylo také velice rychlé a vstřícné. Doporučil bych toto řešení, jelikož cena na měsíc byla velice nízká. Do budoucna už nemusím hledat jinde.”

 

S námi se nemusíte bát. Skladujte pohodlně, parkujte bezpečně.

Ing. Petr

Hledal prostor pro uskladnění přebytečných věcí

“Ideální alternativa ke garáží (které jsou povětšinou na periferii) s dobrou dostupností k místu bydliště (centrum Poruby). Největší přínos byl v dostupnosti k místu + optimální skladová plocha kontejneru – při částečném porovnání s garáží, nicméně není to to samé. Doporučil bych to všem vzhledem k dostupnosti k místu + optimální skladová plocha kontejneru.”

Martin

Uskladnění materiálu

“Potřeboval jsem uskladnit velké množství materiálu na přechodnou dobu. Největším přínosem pro mě byla celková služba, bylo to levné a bezpečné. Většinou jsem na uskladnění materiálu využíval skladové areály, ale jsou výrazně dražší, není tam přístup 24/7, není tam soukromí a pronajmout si to na krátkou dobu bývá problém. “

Jarin

Uložení věcí kvůli rekonstrukce garáže

„Hledal jsem místo, kde můžu na krátko uložit všechny své věci. Už od začátku se mi líbila rychlá a přehledná komunikace. Dozvěděl jsem vše, co jsem potřeboval a z komunikace jsem měl pocit, že firma je tu pro mě a nikoliv já pro firmu. Nejvíce jsem ocenil přístup 24/7 a jde vidět, že firma ví, co dělá.”